Ametlik partner ja maaletooja

Teenused

ProKaamera pakub professinaalseid aerovideo teenuseid. Meie varustuses on erineva tasemega droonid - lihtsamate videode / piltide tegemisest kuni professionaalset filmi-ja pildikvaliteeti võimaldavate droonideni välja. Seepärast suudame pakkuda just sinu eelravele ja vajadustele vastavat aerovideo või aerofoto teenust. 

Hinnapäring ja muud küsimused: raido@prokaamera.ee, tel: 5596 2843

Aerovideo Aerofoto LiveHD
videoülekanne
Reklaamvideo
ja film

Aerovideo teenused

Lisaks saame üles võtta ka maapealsed võtted. Kasutame selleks professionaalseid stabilisaatoreid ja videotehnikat, et tulemus oleks võimalikult sujuv ning kvaliteetne. Pakume sulle soovi korral kogu lahendust ideest kuni lõpptooteni välja.  

DJI Ronin stabilisaator

Aerovideo

Erineva tasemega droonid võimaldavad meil pakkuda just sellist kvaliteeti ja videot, mida soovid ning vajad. Pakume erineva kvaliteedi ja hinnatasemega aerovideo teenust. Kogenud lendurid ja hea tehnika võimaldab meil lennata ka keerulistes kohtades ning tingimustes.  

Aerofoto

Peegelkaamera stabilisaatoriga varustatud droon võimaldab kõrgustest teha lummavaid ja efektseid väga kvaliteetseid fotosi üritustest, hoonetest, kinnisvarast, maast ja muust sarnasest. Kõrgresolutsiooniga pildid sobivad ka hästi maa kaardistamiseks ja projekteerimiseks. Üks efektne pilt sinu kinnisvarast ütleb rohkem, kui tuhat sõna.

Live HD videoülekanne

Osad meie droonid võimaldavad HD videopildi live edastust, tänu millele saame pakkuda ka ürituste live tele- ja videoülekandeid.

Reklaamvideo ja film

Meil on oskused ja profitehnika, et filmida reklaamvideo, film, muusikavideo, ettevõtte mainevideo, kinnisvara videotuur, tooteesitlus video, ürituse järelkaja, pulmavideo jne. Koostame projekti ja liigume üheskoos kuni valmistooteni. 

 

Kliendid ja koostööpartnerid:

Erko Karing
Turundusjuht
GPS Eesti OÜ-ga sujus koostöö kohe algusest peale. Sooviks oli drooni pealt filmida valmivat büroohoonet arhiivi ja ajaloo jaoks. Iseenesest lihtne ülesanne kui vaid Eesti ilm koostööd teeks. Tuligi käia koha peal paar korda ja saime filmi “purkki” ja ilusa mälestuse arhiivi jaoks. Professionaalne ja paindlik asjaajamine, töö kiire ja korralik!