/>

Poe navigeerimine

Sulge

Spordikaamera Osmo Action 3

Adventure Combo

Tootekood: CP.OS.00000221.01

459,00€ Vaata klubiliikme hinda

* Hind klubiliikmele.Lisa klubikaart koos tootega ostukorvi. Kui juba oled klubiliige, sisesta kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga ~ 11,84€
Arvutan kuumaksu
Maksa kuni 3 osas ~ 3 x 153,00€ - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu
Loe lisaks

Toode kohal: Tondi
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 29.11

Vali mudel:

Lisa ostukorvi

Toode lisatud võrdlusesse

​Vii iga seiklus üle piiri Osmo Action 3 abil.
Sellel on kiirkinnitusega disain lihtsaks horisontaalseks ja vertikaalseks paigaldamiseks ning täisvärvilised puuteekraanid ees ja taga parameetrite ja taasesituse lihtsaks juhtimiseks. Tänu läbimurretele külmakindluses, aku tööeas ja veekindluses pole kunagi olnud paremat aega seikluseks.

 • 4K/120fps & Super-Wide FOV
 • Horisondi stabiliseerimine
 • Külmakindel ja kaua kestev aku
 • Kiirkinnitusega vertikaalne kinnitamine
 • kuni 16m veekindel
 • Kaks värvilist puuteekraani

Uus kiirkinnitusega disain

 • Tugev löögikindlus kindla ühenduse jaoks. [5] Action 3 uuenduslik kiirkinnitusega disain suurendab löögikindlust võimsa magnetjõu ja täiendavate klambrite kombinatsiooniga. See seab seadme valmis suure intensiivsusega olukordade jaoks. [5] Seda on ka lihtne eemaldada ja see on piisavalt paindlik, et asukohta ja tarvikuid kiiresti vahetada.

Mine vertikaalseks 

 • Kinnitage see nii, nagu soovite. Horisontaalne-vertikaalne kaitseraam võimaldab teil mõne sekundi jooksul asju muuta ja vertikaalselt pildistada. Lihtsalt eemaldage, keerake ja kinnitage uuesti.

Aku

Külmakindel ja kauakestev

 • Võta omaks külm: -20° C (-4° F) Kes kardab külma? Salvestage pidevalt kuni 150 minutit temperatuuril kuni -20 °C (-4 °F). [6] Action 3 ei tööta ainult külma ilmaga. See õitseb selles.

 • kuni160-min pikendatud aku tööiga [7] Aku kestab sama kaua kui teie. Aku mahupiiranguid on Action 3 puhul veelgi nihutatud, et võimaldada 2,5+ tundi filmimist. Jäädvustage terveid seiklusi ühe laadimisega.

 • Kiirlaadimine Action 3 on esimene seiklusskaamera, mis toetab kiirlaadimistehnoloogiat. Vaid 18 minutiga saab selle aku laadida kuni 80% täis, [8] millest piisab umbes kahetunniseks filmimiseks. [8]

Mitu EIS-i režiimi

Tõeliselt kõikehõlmav stabiliseerimissüsteem

 • RockSteady 3.0 Uue põlvkonna intelligentne stabiliseerimisalgoritm toidab RockSteady EIS-i uusimat versiooni, mis suudab tõhusalt kõrvaldada kaamera värisemise igas suunas. See toetab kasutamist kuni 4K/120 kaadrit sekundis salvestamise ajal, pakkudes stabiilset ja kaasahaaravat esimese inimese vaatenurka.

 • HorizonSteady See nutikas stabiliseerimisfunktsioon aitab kõrvaldada kaamera värisemise igas suunas ja isegi horisontaalselt korrigeerib kallet mis tahes nurga all. See tähendab, et kaadrid võivad jääda horisontaalselt tasaseks isegi tugevate põrutuste ja 360° pööramise korral. Lisaks saate aktiveerida funktsiooni HorizonBalancing, mis korrigeerib horisontaalset kallet ±45° piires ja toetab stabiilsete 4K/60 kaadrit sekundis videote salvestamist.

Vastupidavus

Murevaba looming

 • 16m veekindel [3] Läheme sügavamale. Kaamera korpus on täielikult optimeeritud kasutamiseks kuni 16 meetri (52 jala) sügavusel, täiustades teie veealuseid seiklusi ilma lisatarvikuid vajamata.

 • Väga tugev klaas Kukkumiskindel ja hüdrofoobne. Esiekraan, tagumine ekraan ja objektiivi kaitsekate on kõik valmistatud ülitugevast Gorilla Glassist, mis pole mitte ainult kulumis- ja kriimustuskindel, vaid ka 1,5-meetrine kukkumiskindel. [5] Lisaks on neil kolmel kohal hüdrofoobne kate, [9] mis tõrjub vett kiiresti ilma pildikvaliteeti mõjutamata.

Juhtimine

Funktsioonid, mis lihtsalt töötavad

 • Kaks ekraani Ees ka puutetundlik ekraan. Esiekraan on mugav vlogimiseks ja selfide kadreerimiseks ning toetab tavapäraselt kasutatavaid puutetundlikke juhtimisfunktsioone. Enam ei pea kaamerat parameetrite reguleerimiseks, režiimi vahetamiseks või video taasesitamiseks ümber pöörama. Kui kaamera on horisontaal- ja vertikaalasendi vahel ümber lülitatud, kohandub kasutajaliides vastavalt. Puuteekraanid on ka piisavalt tundlikud, et neid oleks lihtne märgade kätega juhtida.

 • Häälviip Intuitiivne juhtimine, isegi kui te ekraane ei näe. Vajutage lühidalt kiirlülitusnuppu ja kaamera edastab praeguse võtterežiimi häälteate. Isegi kui kaamera on paigaldatud kiivrile või muusse raskesti nähtavasse kohta, saate täpselt valida vajaliku režiimi ja olla kindel, et te ei jäta kunagi kasutamata hetke, mida soovite salvestada. Pildistamisrežiimide loendisse saate isegi lisada kuni viis kohandatud parameetrite komplekti.

 • Hääljuhtimine [10] Juhtige kaamerat kaugjuhtimisega ainult häälega. Ideaalne stsenaariumide jaoks, kus teie käed on hõivatud, tunneb Action 3 ära häälkäsklused suure tuvastamissagedusega.

Heli salvestamine

Elav kaader, tähelepanuväärne heli

 • Stereo salvestamine Erakordne helijõudlus tähendab kaasahaaravamaid tulemusi. Vastuvõtusuunda saab reguleerida sihipärasemaks ja täpsemaks helisalvestuseks. Action 3 allosas asuv peidetud mikrofon summutab isegi tuulemüra, andes teile tuulise või suure kiirusega stsenaariumides helisalvestuse kindlustunde.

 • Ühendage välised mikrofonid Action 3 ühildub DJI mikrofoniga, mis on kaasaskantav, hõlpsasti paigaldatav ja mille edastuskaugus on kuni 250 meetrit. [11] Toiming 3 võib ühendada ka teisi välismikrofone, kasutades C-tüüpi kuni 3,5 mm kaablit.

 • Tee ta veebikaameraks Action 3 saab kasutada veebikaamerana dünaamilisema suhtluskogemuse saavutamiseks. Olgu selleks koosolekud, klassid või lihtsalt sõpradega vestlemine, vahetage hõlpsalt mitme vaatenurga vahel ja kasutage selgemate vestluste jaoks stereoheli.

DJI Mimo

Muutke, jagage ja avastage

 • InvisiStick suusatajatele [12] Rakendus DJI Mimo vabastab teie nutitelefoni võimsuse, et saada toimingust 3 maksimumi. See kasutab pilvandmetöötlust ja tehisintellekti algoritme, et kõrvaldada suusa- ja lumelauasõidustsenaariumide puhul selfie-kepp, pakkudes teile hingematvaid kaadreid, mis näevad välja nagu selle oleks filminud proff.

 • Wi-Fi live-striim Action 3 toetab otseülekande platvorme ja mitut eraldusvõimet, mille vahel saate valida. Ühendage oma maailmaga igal ajal näost näkku ja salvestage isegi oma otseülekanne.

LightCut videotöötlus

 • Ühendage, sünkroonige ja redigeerige videoid lihtsalt Videotöötlusrakendus LightCut on Action 3 jaoks kasutamiseks põhjalikult optimeeritud. See suudab automaatselt klippe valida ja neid nutikalt eksklusiivsete mallidega sobitada, et luua jagamisvalmis videotöötlusi.

 • Ühe puudutusega redigeerimine LightCut toetab otseühendust Action 3-ga kiireks ja mugavaks kaadrite eelvaateks. Pärast pildistamist laske tehisintellektil lihtsalt välja valida oma tipphetked ja luua 4K HD-videoid.

 • Sisaldab ohtralt malle Valige mitmete lõbusate mallide hulgast, mis on loodud kiirete kaadrite jaoks. Olgu selleks siis rattasõit, lumelauasõit või sukeldumine – väikesed eepilised muudatused on teie käeulatuses.

Erinevad lisavarustused, lõputu funktsionaalsus [13]

 • Horisontaalne-vertikaalne kaitseraam Kaamerat põrutuste eest kaitstes toetab see ka kiiret ümberlülitamist horisontaalse ja vertikaalse paigaldusasendi vahel. See töötab sujuvalt koos kleepuva aluse komplekti ja 1,5 m pikendusvarda komplektiga lõputute paigaldus- ja perspektiivivalikute jaoks.

 • Multifunktsionaalne akuümbris Mahutab kolm akut ja kaks microSD-kaarti. Nutikas kiire laadimine kolme akuga ja seda saab kasutada koos nende akudega akupangana teiste seadmete, näiteks nutitelefoni laadimiseks.

 • 1,5 m pikendusvarda komplekt Kompaktne, hõlpsasti käeshoitav ja 0,3–1,5 meetrit reguleeritav pikendusvarras muudab selfide ja muude loominguliste nurkade võtete tegemise vaevatuks. Põhjas asuv 1/4-tolline keermestatud auk toetab tarvikute laiendamist mitmekülgsemaks kasutamiseks.

 • Osmo Action jalgrattasõidutarvikute komplekt Sisaldab Osmo Actioni rinnarihma kinnitust ja Osmo Actioni käepideme kinnitust, mis kinnitavad kaamera rinnale või juhtraua külge, võimaldades teil keskenduda sõidule ja viibida hetkes.

 • Osmo Action sukeldustarvikute komplekt Sisaldab Osmo Action 3 veekindlat ümbrist, DJI ujuvat käepidet, lukustuskruvi ja uduvastaseid sisestusi veealuseks loomiseks kuni 60 meetri sügavusel, pakkudes turvalisemat ja paindlikumat veealust pildistamist.

Märkused

1. Selle toote esmakordsel kasutamisel on aktiveerimiseks vajalik DJI Mimo rakendus.

2. Vertikaalsel pildistamisel on vajalik horisontaalne-vertikaalne kaitseraam.

3. Enne kasutamist sulgege akupesa kate ja USB-C-pordi kate ning pingutage Objektiivi kaitsekate. Soovitatav on paigaldada veekindel ümbris pikemaks ajaks veealusel pildistamisel või kõrge veelöögisurvega keskkondades. Osmo Action 3 ja selle veekindlal korpusel on IP68 veekindluse reiting. Ärge kasutage kaamerat kuumaveeallikates ega jätke see söövitavate vedelike kätte.

4. Kõrge kaadrisagedus 120 kaadrit sekundis kehtib 1080p, 2,7K 16:9 ja 4K 16:9 video puhul spetsifikatsioonid.

5. Kahjustamise ohu vältimiseks ärge visake, lööge ega purustage seda toodet.

6. Testitud -20° C (-4° F) laborikeskkonnas, salvestades 1080p/30 kaadrit sekundis videot EIS on keelatud ja ekraanid välja lülitatud ning seda tuleks kasutada ainult viitamiseks.

7. Testitud 25° C (77° F) laborikeskkonnas, salvestades 1080p/30 kaadrit sekundis videot EIS on keelatud ja ekraanid välja lülitatud ning seda tuleks kasutada ainult viitamiseks.

8. Testitud 25 °C (77 °F) laborikeskkonnas, kasutades DJI 30 W USB-C laadijat kui pildistamise/video salvestamise funktsioon on keelatud ja ekraanid on välja lülitatud. Tuleks kasutada ainult viitamiseks.

9. Esiekraani, tagaekraani ja objektiivi kaitsekatte hüdrofoobsus on saavutatud läbi AF-katte, mida võivad kriimustused mõjutada.

10. Praegu toetatakse selle funktsiooni jaoks ainult inglise ja mandariini hiina keelt. Palun kasutage seda vaikses keskkonnas ning tagavad selge ja täpse häälduse.

11. FCC-ühilduv ja testitud avatud väliskeskkonnas ilma häireteta.

12. InvisiStick for Skiing sobib ainult suusatamiseks. Tulemused võivad teiste jaoks kasutamisel erineda stsenaariumid. Mandri-Hiinas rakendatakse pilvandmetöötlustehnoloogiat Alibaba abil Pilv. Teistes piirkondades rakendatakse pilvandmetöötlustehnoloogiat Amazon Drive’i abil.

13. Mõningaid lisasid müüakse eraldi.

14. Ideaalne kinnitustemperatuuri vahemik on -10° kuni 40° C (14° kuni 104° F). Ärge kinnitage külge kumerad pinnad ja veenduge, et kinnituspind on puhas. Soovitav on vajutada pärast pealekandmist 10 sekundit allapoole ja jätke enne kasutamist 30 minutiks mõjuma.

15. Seda toodet saab kinnitada ainult siledatele, tasasetele, mittepoorsetele pindadele ja see sobib ainult mittemõjutavad tegevused. Kui see on kinnitatud autode, mootorrataste või kere välisküljele teiste sõidukite puhul kasutage seda ainult tasastel teedel ja kiirustel alla 80 km/h (50 miili tunnis). See on ka Soovitatav kasutada koos turvarihmaga, et vältida õnnetusi või kaotust.

General

 • Dimensions (L×W×H)

 • 70.5×44.2×32.8 mm
 • Weight

 • 145 g
 • Waterproof

 • 16 m [1] without Waterproof Case, 60 m with Waterproof Case
 • Number of Microphones

 • 3
 • Touchscreens

 • Front Screen: 1.4-inch 326 ppi 320×320
  Rear Screen: 2.25-inch 326 ppi 360×640
  Front/Rear Screen Brightness: 750±50 cd/m²
 • Supported SD Cards

 • microSD (up to 256 GB)
 • Recommended microSD Cards

 • Recommended models:
  SanDisk Extreme 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
  SanDisk Extreme Pro 32GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas Go!Plus 64GB UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas Go!Plus 128GB UHS-I Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 64GB UHS-II Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 128GB UHS-II Speed Grade 3
  Kingston Canvas React Plus 256GB UHS-II Speed Grade 3
  Samsung Pro Plus 256GB V30 A2 UHS-I Speed Grade 3

Camera

 • Sensor

 • 1/1.7-inch CMOS
 • Lens

 • FOV: 155°
  Aperture: f/2.8
  Focus Range: 0.3 m to ∞
 • ISO Range

 • Photo: 100-12800
  Video: 100-12800
 • Electronic Shutter Speed

 • Photo: 1/8000-30 s
  Video: 1/8000 s to the limit of frames per second
 • Max Photo Resolution

 • 4000×3000
 • Zoom

 • Digital Zoom
  Photo: 4x
  Video: 2x (> 60fps), 3x (≤ 60fps, HorizonSteady On), 4x (≤ 60fps, HorizonSteady Off)
  Slow Motion/Timelapse: Not available
 • Still Photography Modes

 • Single: 12 MP
  Countdown: Off/0.5/1/2/3/5/10 s
 • Standard Recording

 • 4K (4:3): 4096×3072@24/25/30/48/50/60fps
  4K (16:9): 3840×2160@100/120fps
  4K (16:9): 3840×2160@24/25/30/48/50/60fps
  2.7K (4:3): 2688×2016@24/25/30/48/50/60fps
  2.7K (16:9): 2688×1512@100/120fps
  2.7K (16:9): 2688×1512@24/25/30/48/50/60fps
  1080p (16:9): 1920×1080@100/120/200/240fps
  1080p (16:9): 1920×1080@24/25/30/48/50/60fps
 • Slow Motion

 • 4K: 4x (120fps)
  2.7K: 4x (120fps)
  1080p: 8x (240fps), 4x (120fps)
 • Hyperlapse

 • 4K/2.7K/1080p: Auto/×2/×5/×10/×15/×30
 • Timelapse

 • 4K/2.7K/1080p@30fps
  Intervals: 0.5/1/2/3/4/5/6/7/8/10/13/15/20/25/30/40 s
  Duration: 5/10/20/30 mins, 1/2/3/5 hours, ∞
 • Stabilization

 • EIS [2]:
  RockSteady 3.0
  HorizonBalancing
  HorizonSteady
 • Max Video Bitrate

 • 130 Mbps
 • Supported File System

 • exFAT
 • Photo Format

 • JPEG/RAW
 • Video Format

 • MP4 (H.264/HEVC)
 • Built-in Storage Capacity

 • The camera does not have built-in storage, but storage capacity can be expanded by inserting a microSD card.
 • Audio Output

 • 48 kHz; AAC

Battery

 • Type

 • LiPo 1S
 • Capacity

 • 1770 mAh
 • Energy

 • 6.8 Wh
 • Voltage

 • 3.85 V
 • Operating Temperature

 • -20° to 45° C (-4° to 113° F)
 • Charging Temperature

 • 5° to 40° C (41° to 104° F)
 • Operating Time

 • 160 mins [3]

Connection

 • Wi-Fi Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz
  5.150-5.250 GHz
  5.725-5.850 GHz
 • Wi-Fi Protocol

 • 802.11 a/b/g/n/ac
 • Wi-Fi Transmission Power (EIRP)

 • 2.4 GHz: < 16 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
  5.1 GHz: < 14 dBm (FCC/CE/SRRC/MIC)
  5.8 GHz: < 14 dBm (FCC/CE/SRRC)
 • Bluetooth Operating Frequency

 • 2.400-2.4835 GHz
 • Bluetooth Transmission Power (EIRP)

 • < 4 dBm
 • Bluetooth Protocol

 • BLE 5.0

Footnotes

 •  

 • 1. Before use, close the battery compartment cover and the USB-C port cover, and tighten the Lens Protective Cover. It is recommended to install the Waterproof Case for long-duration underwater shooting or in environments with high water impacts or pressure. Osmo Action 3 and its Waterproof Case have an IP68 waterproof rating. Do not use the camera in hot springs or expose it to corrosive liquids.
  2. EIS is not supported in Slow Motion and Timelapse modes. HorizonSteady is only available when the video resolution is 1080p (16:9) or 2.7K (16:9) with a frame rate of 60fps or below. HorizonBalancing is only available when the video resolution is 1080p (16:9), 2.7K (16:9), or 4K (16:9) with a frame rate of 60 fps or below.
  3. Tested in a 25° C (77° F) laboratory environment while recording 1080p/30fps video with EIS disabled and the screens off, and should be used for reference only.

Osmo Action 3 Standard Combo

 • Osmo Action 3× 1
 • Osmo Action 3 Extreme Battery× 1
 • Osmo Action 3 Horizontal-Vertical Protective Frame× 1
 • Osmo Action 3 Rubber Lens Protector× 2
 • Osmo Action 3 Quick-Release Adapter Mount× 1
 • Osmo Flat Adhesive Base× 1
 • Osmo Locking Screw× 1
 • Type-C to Type-C PD Cable× 1
 • DJI Logo Sticker× 2

Osmo Action 3 Adventure Combo

 1. Osmo Action 3× 1
 2. Osmo Action 3 Extreme Battery× 3
 3. Osmo Action 3 Horizontal-Vertical Protective Frame× 1
 4. Osmo Action 3 Rubber Lens Protector× 2
 5. Osmo Action 3 Quick-Release Adapter Mount× 2
 6. Osmo Flat Adhesive Base× 1
 7. Osmo Locking Screw× 2
 8. Type-C to Type-C PD Cable× 1
 9. Osmo Action 3 Multifunctional Battery Case× 1
 10. Osmo 1.5m Extension Rod× 1
 11. DJI Logo Sticker× 2
 
Laadin tooteid, palun oota...  

Brändid