Ametlik partner ja maaletooja
 

GoPro Hero7 Black rent

Tootekood: H7B-rent

GoPro Hero 7 Black on kõige uuem, võimekam ning innovaatilisem seikluskaamera, mis GoPro tootevalikus hetkel saadaval.

Väiksemõõduline kaamera suudab filmida videot kuni 4K resolutsiooniga, kaadrisagedusega kuni 60 fps, et liikumine videos oleks sujuv. Lisaks sellele on pildi stabiliseerimist parandatud märkimisväärselt ehk eraldiseisva stabiliseeria (gimbali) võib rahumeeli koju jätta. GoPro Hero 7 Black seikluskaameraga saad ka tavapäraseid kuni 12 megapikslilisi fotosid teha ning kasutada sealjuures sarivõtet.

Kaamera on lisaks kõigele veel ka veekindel ning tänu oma kummist kattele ei tee väiksem kukkumine samuti kaamerale liiga seega tegemist on ühe tõsise seikluskaameraga, mis sobib kaasa võtmiseks igale poole.

HyperSmooth stabiliseerimine
GoPro tahab, et kaamera kasutamine oleks võimalikult mugav seega integreeriti Hero 7 Black kaamerasse väga hea video stabiliseerimine, mis varem oli saavutatav vaid eraldi stabiliseeriat ehk gimbali kasutades. Tehnoloogia nimeks sai HyperSmooth.

Hääljuhtimine
Kaamera mugav kasutamine muutub veel paremaks hääljuhtimisega. Öeldes kaamerale näiteks "GoPro, start recording" saad hakata videot salvestama või "GoPro, take a photo" saad hoopiski teha foto ilma ühelegi nupule vajutamata.

Veekindlus
Kaamera on ilma ühegi korpuseta kuni sügavuseni 10m veekindel. Lisavarustusena on saadaval sukeldumise korpus SuperSuit, mis tõstab veekindluse kuni sügavuseni 40 meetrit.

Superfoto
GoPro Hero 7 inteligentsed algorütmid suudavad kasutaja tehtud fotosid automaatselt paremaks muuta. Kaamera suudab teha müra vähendamist, värvide parandamist või hoopiski HDR efekti lisamist.

Resolutsioonid
GoPro Hero 7 suudab salvestada videot kasutajale sobiva resolutsiooniga. Maksimaalselt toetab kaamera 4K resolutsiooni kaadrisagedusega kuni 60 fps. Piltide tegemisel on maksimaalne resolutsioon 12 megapikslit. Pildistamisel saab kasutada sarivõtet, mille kiiruseks kuni 30 kaadrit sekundis.
-4K kuni 60 fps
-2.7K kuni 120 fps
-1440p kuni 120 fps
-1080p kuni 240 fps

GoPro HERO7 Black

Renditavat kaameraid kokku: 4tk

1 päev 15€
2 päeva 12€/päev
3 päeva 10€/päev
4-5 päeva 8€/päev
Nädalavahetus R-E 27€
1 nädal 45€
10 päeva 50€
2 nädalat 55€
3 nädalat 60€
30 päeva 65€
Tagatisraha 50€
Lisatarvikud/hoidikud 5€/tk

NB! Sul on võimalus tasuta rentida toodet testimise eesmärgil kaheks päevaks, kui rendi tagastamisel ostad meilt sama toote. Enne rentimist anna oma võimalikust ostusoovist meile teada ja saad rendi kuni kaheks päevaks tasuta.

  • Hero7 Black
  • Mälukaart 32GB
  • Aku
  • The Frame
  • madal kiirkinnitus
  • Pöidlakruvi
  • USB-C arvutijuhe
  • Karp/kott