/>

Maksa kuni 3 osas - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu. Modena

Poe navigeerimine

Sulge

Rode Wireless GO

must

Tootekood: WIGO

159,99€/ 178,00€

Toode järelmaksuga ~ 4,13€
Arvutan kuumaksu
Maksa kuni 3 osas ~ 3 x 53,33€ - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu
Loe lisaks

Toode kohal: Lõunakeskus
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 25.10

Vali mudel:

Lisa ostukorvi

Toode lisatud võrdlusesse

Astu juhtmevaba heli maailma Rode Wireless GO abil!

Ülimalt kompaktne juhtmevaba mikrofonisüsteem pakub turvalist Series III 2,4 GHz heliülekannet ja on lihtsasti käsitletav olenemata mobiilse ajakirjaniku või vloggeri kogemusest. Süsteem on töövalmis vaid nupulevajutusega - sina saad keskenduda filmimisele teades et Wireless GO pakub head juhtmevaba helikvaliteeti 70 meetri raadiuses. Seadmel pole menüüsid ja väikseid reguleerimisnuppe - lülita seade sisse, ning ere ja informatiivne LCD ekraan näitab sulle seda, mida vajad.

 

Salvesta tippkvaliteediga heli isegi siis, kui sul pole välist mikrofoni - Wireless GO on täielik süsteem, mis koosneb miniatuursest klambriga saatjast, millel on sisseehitatud ringhäälingukvaliteediga mitmesuunaline mikrofon,
miniatuursest klambriga vastuvõtjast, 3,5mm vastuvõtja-kaamera kaablist, USB laadimisjuhtmest, kahest karvasest tuulekaitsest ja kandekotist, kuhu kõik see sisse mahub.
Kinnita saatja oma salvestatava riietele või vööle, kinnita vastuvõtja oma salvestusseadme lähedale, ühenda vastuvõtja juhtmega oma salvestusseadmega ning ükskõik kas kasutad eraldiseisvat välist lavalier mikrofoni või seadme
sisseehitatud mikrofoni, võid kindel olla et salvestad selge ja arusaadava heli.

Otse karbist võtteplatsile
Seade on disainitud mõeldes lihtsusele ja tõhususele - tänu sellele saad Wireless GO abil viita vähem aega heli paika panemisele oma järgmisel uudistelõigu või videoprojekti salvestusel.
Lülita seade sisse, vajuta nupule et ühendada seadmed ja alusta salvestust.

Mobiilsed ajakirjanikud, videograafid ja vloggerid on rahul Wireless GO kaasaskantavusega.
Saatja ja vastuvõtja kaaluvad mõlemad vaid 29 grammi ning kuna seadmete suurus on ca 43mm x 43mm x 17mm, on lihtne unustada et nad on sul küljes. Kinnita väikene saatja riietele, püksivööle või libista ta tasku; kasuta teda kui lavalier mikrofoni (eraldiseisvat mikrofoni pole tarvis) või kasuta teda kui tavalist juhtmevaba saatjat ja ühenda endale sobiv väline lavalier mikrofon ta külge (müügil eraldi).Tänu vastuvõtja väiksele suurusele ja sisseehitatud klambrile võid ta kinnitada ka kaamera külge, helikotti või nutiseadmele. Ereda, kõrge kontrastiga ekraan näitab saatja ja vastuvõtja aku tööaega, helitaset, signaali tugevust ja palju muud.

Pole eraldi välist mikrofoni? Pole probleemi!
Wireless GO saatjale on sisse ehitatud kõrge kaliibriga, eelpolariseeritud, mitmesuunaline lavalier mikrofon, mis pakub ringhäälingukvaliteediga heli. 
Sisseehitatud kapsli mitmesuunaline polaarkoordinaadistik kindlustab usaldusväärse helikvaliteedi isegi siis, kui mikrofoni asukoht on ideaalsest kaugel.
50Hz-20kHz sagedusraadius eemaldab ebaoovitavaid bassist madalamaid toone ja müra - su salvestatava hääl saab olema selge, arusaadav ja püsiv.

Võta mikrofon ja mine!
Sul on juba kõrge kvaliteediga eraldiseisev lavalier mikrofon?
Saatjal on 3,5mm TRS sisend, mis suudab mikrofonile toidet anda, et saaksid ühendada enda välise mikrofoni ja endiselt nautida Wireless GO mugavust.
3,5mm TRS sisend edastab heli vahemikus 20Hz kuni 20kHz, läbi sisemise mikrofoni võimendi, mis pakub dünaamilist raadiust ja ei vaja eraldi parameetrite sätestamist.

Tugev ja turvaline signaal.
Nagu Rode populaarne RODELink juhtmevaba süsteem, kasutab ka Wireless GO süsteem 2,4 GHz sagedust, et sa ei peaks kasutama umbes ja segadusseajavat UHF sagedust.
Unusta kanalite skanneerimine ja nuppude kruttimine tugeva signaali saamiseks - Wireless GO lihtsalt töötab. Rode optimeeritud edastusalgorütmi abil saad salvestada 70m raadiuses, ning heli ei hakka katkema ka rahvarohketes kohtades nagu poed, kontorihooned ja hotellid. Rode Series III 2,4 GHz digitaalne ülekanne on 128-bitise krüpteeringuga, et tagada turvalisus, stabiilsus ja kasutusmugavus, et sa ei peaks tegelema litsentside ja sageduste lubadega.
Wireless GO abil saad tugeva signaali ükskõik millises maailma kohas. Parimaks töökindlusesks soovitame säilitada otsevaade saatja ja vastuvõtja vahel.

Lisaks:

 • Vastuvõtja 3,5mm TRS väljund edastab mikrofonisignaali, tehes seadme ühilduvaks paljude erinevate kaamerate, nutitelefonide, tahvelarvutite ja diktofonidega.
 • Madala, keskmise ja kõrge (0dB, -6dB ja -12 dB) võimenduse reguleerimise abil saad lihtsalt ja efektiivselt signaalitaset optimeerida.
 • Saatja ja vastuvõtja akutase on näha vastuvõtja eredal, kõrge kontrastiga ekraanil.
 • Korraga saab kasutada kuni 8t süsteemi.
 • Komplektis kaasas SC2 parema nurgaga 3,5mm TRS rõngaskaabel, et seadet ühendada kaamerate ja erinevate nutiseadmetega.
 • Sisseehitatud liitium-ioon polümeerpatareid pakuvad kuni 7 tundi tööaega.
 • USB-C pesade abil saad seadmete akut laadida, kasutada seadmeid otsetoitel akupangaga või uuendada seadmete püsivara.
 • Seadmete aku laeb täis kõigest kahe tunniga.
 • Komplektis on USB-C - USB-A kaabel saatja ja vastuvõtja laadimiseks. Eraldi võib juurde osta teise samasuguse kaabli, et saatjat ja vastuvõtjat korraga laadida.
 • Komplektis kaks karvast tuuekaitset, et vähendada tuulemüra ja riiete kahinat.

NB! Apple seadmetega kaustamiseks on vaja eraldi SC7 3.5mm TRS - TRRS kaablit! 

ACOUSTIC & ELECTRICAL SPECIFICATION

Transmission type
2.4GHz Digital Frequency Agile System
Acoustic Principle
Pre-polarised pressure transducer
Polar Pattern
Omnidirectional
Equivalent Input Noise @ Maximum Gain
21.8dB (A-Weighted)
Frequency Range
50Hz - 20kHz
External Mic Input
20Hz - 20kHz
Maximum Output Level
+3dBu
Maximum SPL
100dB SPL (1kHz @ 1m)
Dynamic Range
100dBA (Mic Preamplifiers)
Power Requirements
Inbuilt Li-po battery rechargeable via USB
Battery Life
Up to 7 hours
Analog Inputs
3.5mm TRS lavalier microphone input (transmitter)
Analog Outputs
3.5mm TRS (receiver)
Computer Connectivity
USB (firmware update)
OS Requirements
(For firmware update only) macOS 10.11 above Windows 10 and above

MECHANICAL SPECIFICATION

Form Factor
Clip-on pack
Weight (g)
TX: 31 RX: 31
Dimensions (L x W x H, mm)
TX: 44 × 45.3 × 18.5
RX: 44 x 46.4 x 18.5
Included Accessories
2 x fur windshield, 1 x pouch, 2 x USB-A to USB-C cables, 1 x SC2 cable
 • TX saatja 1 tk
 • RX vastuvõtja 1 tk
 • Tuulekaitse 2 tk
 • Transpordikott 1 tk
 • USB-A - USB-C kaabel 2 tk
 • SC2 kaabel 1 tk
Laadin tooteid, palun oota...  

Brändid