/>
Karin Murik

Minu esimesed pildid said tehtud meie pere esimese digifotokaga rohkem kui 10 aastat tagasi. Tol ajal töötlesin neid saadaval olevate online-programmidega, mida vähegi kasutada oskasin - see oskus pigem seisnes kõikide nuppude kruttimisega, kuni pilt tundus minu jaoks ilus.
Järgmine samm oli peegelkaamera ja seejärel hübriidkaamera, kuid need ei olnud minu lemmikud kaaslased, sest neid oli alati tülikas kaasas kanda.
Viimastel aastatel olen põhitähelepanu pööranud telefoni kaamerale ja alati olen aegsasti endale soetanud järjest uuemaid ja paremate kaameratega telefone, sest seda ma kannan koguaeg endaga kaasas ja sellega on lihtsalt ja väga kiirelt võimalik tabada õigeid hetki.
Telefoni kõrvale leidsin GoPro Hero7 Silver kaamera, mida on samamoodi väga lihtne endaga koguaeg kaasas kanda ja tabada põnevaid hetki ka teise nurga alt.
Kõige uuemaks kaaslaseks on DJI Mavic Mini droon, millega olen pildistamised viinud järgmisele tasemele - ühtlasi viib see mugavustsoonist välja ja enam ei mõtle ma kaamera kaasaskandmise tülikusele.
Aasta tagasi maandusin Austraalias, millest alates olen seigelnud ja pildistanud nii Austraalias kui ka Euroopas.
Koostöös Prokaameraga saan nüüd kasutama hakata GoPro Hero8 kaamerat, et reisipildid tuleksid veelgi ägedamad.

Instagram: instagram.com/karferg

Karini varustus:
GoPro Hero8 Black