Ametlik partner ja maaletooja

Risto Pirnpuu

Räägitakse, et isikuomadused liiguvad vanavanematelt lastelastele. Minu vanaisa oli fotograaf. Ta suri siis, kui ma olin alles väike, seega kahjuks füüsiliselt temalt õppida midagi ei saanud. Ta ehitas kogu oma perele maja ja sinna ka väikese toa. See oli punaseks värvitud seintega ja väga kitsas. Terve oma nooruspõlve ei saanud ma aru, mida see pimik endast kujutab ja milleks seda vaja oli. Sel ajal mind ka fotograafia ei huvitanud.

On tore mõelda, kui väikesed unistused saavad teoks. Oma videograafia teekonda alustasin ekstreemspordiga ning umbes tol ajal tuli müüki esimene GoPro. See oli “gamechanger” ja ma unistasin, kuidas ka mina saaksin sellest osa. Nüüdseks, 2020, on mäng läinud massiivseks ning ülemaailmne GoPro tiim on inspiratsiooniks igal elualal.

Mõned aastad tagasi ostsin GoPro. Kaks nädalat peale ostu kinnitasin ta jalgratta pakiraami külge ja asusin väntama. Neli minutit hiljem oli pakiraam tühi. Kuhu ta kadus, seda mina ei tea, aga ilma ma temast olin – kurva lõpuga armastuslugu

Mida head on uuel GoPro HERO8 Blackil? Sellel ruulib kindlasti RAW pildiformaadi olemasolu, tänu millele saab hiljem pilte veel palju tuunida. Video kohapealt peab muidugi mainima stabilisatsiooni - see on täiesti teiselt planeedilt.

 

 

Instagram: https://www.instagram.com/pirnpuuvisuals/

Risto kasutab:

GoPro Hero8 Black