/>

Poe navigeerimine

Sulge

Therabody RecoveryAir PRO Pump + Medium Boots

Tootekood: PROBDL-MP2-PKG-EUUK

1299,00€ Vaata klubiliikme hinda

* Hind klubiliikmele.Lisa klubikaart koos tootega ostukorvi. Kui juba oled klubiliige, sisesta kaardi nr. ostukorvis.
HETKEL OTSAS. JÄTA OMA E-MAIL VÕI MOBIILI NUMBER.

Saadame Sulle automaatse teate, kui toode on taas meie poodides saadaval.

Toode lisatud võrdlusesse

Täielikult seadistatav kompressiooni süsteem

Muuda oma taastumine kiiremaks, kasutades selleks kliinilselt testitud tehnoloogiat, mis parandab vereringet ja vähendab tundlikkust. 4 sisemist kambrit teevad puhastamise lihtsaks. Erinevalt teistest samalaadsetest, suudab RecoveryAir PRO saavutada täieliku ja kiire rõhu vabastuse iga 60 sekundi järel – tehes selle 2-3 korda efektiivsemaks kui teised seadmed. Võimalik valida 5 erineva programmi vahel – soojendusest kuni isolatsioonini – mida saab enda jaoks süviti mugandada läbi Bluetoothi RecoveryAir rakenduse. See FDA Tüüp II meditsiiniseade annab Sulle täieliku kontrolli oma taastuse üle.

Omadused:

Juhi juhtmevabalt –  istu, võta vabalt ja oma täielikku kontrolli oma taastumise üle ainult ühe sõrmavarjutusega. RecoveryAir PROd saab kontrollida ja muuta läbi Bluetoothi RecoveryAir rakenduses oma telefonis.

Tee taastumiseks just endale sobivad programmid- soovitud programme saab muuta aja, sessiooni pikkuse, tsüklimustri ja rõhu järgi (1mmHg sammu haaval)

Paranda vereringet – 4 sisemise kambriga süsteem laseb rõhul tulla mööda jalga üles negatiivse kalde all. See parandab ja maksimeerib vereringet.

Taastu kiiremini- täielikult täis pumbatud olekus arvutakse täpne rõhk ja RecoveryAir kõrgetasemeline kompressor suudab täieliku ja kiire rõhu vabastuse teha 2-3 korda kiiremini kui konkureerivad tooted.

Kontrolli turvaliselt rõhku- et ennetada ohtlikku üle soonimist, võimaldab süsteem seadistada sessiooni jaoks soovitud rõhu ühikud ja monitoorida seda vastavalt jäseme suurusele

Puhasta lihtsalt ja väldi mustuse kogunemist –  4 peidetud kambrit ei lase bakteritel ja niiskusel koguneda. Lihtne puhsastada

  • 5 muudetavad programmi
  • 20 tsüklit 20 minuti jooksul
  • täpne rõhu kontroll (20-100 mmHg)
  • 4 hügeenilist sisemist kambrit
  • tark ühendus ja LCD digitaalne ekraan
  • aku kestvus 240minutit

Sisaldab:

  • RecoveryAir PRO seade
  • kompresiooni saapad
  • juhe
  • toiteadapter

Seadme mõõdud: 21,8x17x12.9 cm. Kaali 1.9kg

Pükste mõõdud: pikkusele 17-183cm, pikkus 80-95cm, max laius 80cm

Täpsus: muudetav vahemik (20-100 mmHg) täpsusega 1 mmHg

Kalle: täis negatiivne

Tsükli aeg: 60sek

Materjal: meditsiiniline kaetud riie

Brändid