/>

Poe navigeerimine

Sulge

Droon DJI Mavic Pro Fly More Combo

Tootekood: CP.PT.000640.02

DJI Mavic Pro Fly More Combo

DJI Mavic Pro standard komplekt

+

DJI Mavic aku - 2tk
DJI Mavic 8330 propellerid - 2tk (2xCW; 2x CCW)
DJI Mavic aku-hub - 1tk
DJI Mavic autolaadija - 1tk
DJI Mavic aku adapter - 1tk
DJI Mavic õlakott - 1tk.

PROOVI TASUTA või RENDI: Sul on võimalus tasuta proovida toodet või tasu eest rentida* - Vaata lisaks

Enne drooniga lendamist vii end kurssi Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega ning lenda drooniga vastutustundlikult.

Drooni lennutamine - kas mul on vaja drooni lennuluba? 

DJI Mavic Pro on väike, kompaktne ning äärmiselt võimekas droon, mis teeb taevalaotusest pilte imelihtsalt. Selles kompaktses vormis on peidus DJI uuemad tehnoloogiad. 24 suure jõudlusega tuuma andmete töötlemiseks, täiesti uus "OcuSync" saatjasüsteem tööraadiusega kuni 4km(CE), 5 vision sensorit ning 3-teljelise gimbaliga 4K kaamera – kõik see on sinu juhitav vaid pöidla liigutusega.

Lenda kaugemale

Mavic Pro väikese puldi sees on kasutusel uus DJI "OcuSync" saatjatehnoloogia, mis toetab kuni 4km tööraadiust(CE) ja 1080p/720p video edastamist lennu ajal.

Turvaline lendamine

Mavic kasutab DJI "FlightAutonomy" tehnoloogiat, mis on võimeline tuvastama takistusi kuni 15m kauguselt, lennates kiirusel kuni 36km/h ning samal kas vältida neid või jääda kohale hõljuma.

Täpne hõljumine siseruumides

Mavic droonil sensorid ees ja all, millel lausa 13 meetrit tööulatust, tagades täpse hõljumise ka siseruumides.

Lenda kauem

Miks lennata 10 või 15min, kui saad lennata 27 minuti.
Mavic Pro maksimaalne lennuaeg on kuni 27 minutit ning lennukaugus on kuni 13km.

4K video

DJI Mavic toetab kuni 4K 384 ×2160/30fps videosalvestust ning omab 3-teljelist mehhaanilist stabilisaatorit. 3-teljeline gimbal hoiab kaamera stabiilsene ka väga kiire lennu ajal, tagades selged ning stabiilsed fotod/videod, ilma et kaotasid piksleid.

Filmi nagu prof. ja seda automaatselt.

Sul ei ole vaja tervet meeskonda kvaliteetsete videote salvestamiseks. Mavic "ActiveTrack" jälgib ettenäidatud objekti, jättes sinule vabad käed kaamera juhtimiseks ja videosalvestuseks.

"ActiveTrack" annab kolm erinevat võimalust:

  • Trace- lendab objekti ees/taga või tiirutab ümber objekti.
  • Profile - lendab objekti kõrval.
  • Spotlight- hoiab silma objektil, lennates kõikjal.

Uut laadsed selfie'd ehk dronie'd.

Tee selfie'sid mida varem polnud võimalik. Lihtsalt suuna Mavicu Pro kaameraga enda suunas ning anna sellele käeliigutustega käsk teha foto.

Täpne ja sujuv

Mavic Pro'l on spetsiaalne Tripod Mode ehk statiivirežiim, mis teeb drooni liikumised aeglasemaks ja sujuvamaks, et saaksid täiusliku pildi.

Kasuta oma telefoni puldina

Mavic Pro'd puhul saad puldina kasutada ka ainult oma telefoni. Sedasi saad kiirelt lendama asuda ning teha sõpradest või huvitavatest sündmustest pilte ja videosid.

Vajuta ja lenda

Algaja piloodi jaoks ei ole juhtkangidega lendamine nii lihtne ja mugav kui alguses võib tunduda, selleks on Mavic Pro'l "TapFly" režiim. "TapFly" tähendab seda, et sa lihtsalt märgid telefoni erkaanil asukoha ning Mavic Pro hakkab sujuvalt etteantud suunas lendama. Sedasi saad rahus keskenduda filmimisele ja kaamera juhtimisele

Allub täpselt sinu kontrollile

Mavic reageerib iga sinu liigutuse peale kiirelt ja täpselt – vahet pole kas lendad aeglaselt või sportrežiimis (65km/h).

Automaatne kõrguse hoidmine

Mavic Pro hoiab tänu all olevatele anduritele automaatset kõrgust – seda ka ebatasasel pinnal. Määra hõljumise kõrgus vahemikus 0.3m kuni 10m ning droon hoiab kõrgust automaatselt ka siis kui maapinna kõrgus peaks muutuma.

Turvalisemad ja nutikamad akud

DJI Mavic Pro'l on integreeritud toitehaldus, tasakaalustatud laadimine ning nutikas laadimine koos tühjakslaadimise kaitsega.  Kui akusid ei ole pikka aega kasutusel olnud, laevanad nad ennast automaatselt 50% peale, et tagada pikem eluiga. Külmades tingimustes lennates aktiveerib toitehaldus nn. "külma kaitse režiimi", mis kontrollib aku väljund võimsust vastavalt temperatuurile. Sedasi on garanteeritud opimaalne mootorite jõudlus ka külmemates tingimustes.

Laadin tooteid, palun oota...  
Laadin tooteid, palun oota...  

Brändid