/>

Poe navigeerimine

Sulge

GoPro HERO

Tootekood: CHDHB-501-RW

 

Saage tuttavaks – HERO! Puutetundlik ekraan ja vastupidav veekindel disain teevad HERO kaamerast parima kaaslase igal Sinu seiklusel. Või kasuta teda salvestamaks igapäevaseid toiminguid uute loovate nurkade alt. Sinu parimad momendid salvestuvad GoPro äppi ja muutuvad ägedaks videoks, automaatselt.1 Kuhuiganes elu Sind viib, salvesta ja jaga oma lugu HERO kaameraga!

2-tolline Puutetundlik Ekraan - Kiirelt vaheta erinevate režiimide vahel, kadreeri ideaalne pilt ja
vaata oma salvestusi 2-tolliselt puutetundlikult ekraanilt

Veekindel + Vastupidav - Ehitatud vastu pidama ning täielikult veekindlaks (kuni 10 meetrit), HERO läheb sinna, kuhu Sinu nutitelefon ei lähe, et savlestada iga seiklus ilma ühegi mureta.

Häälkäsklused -  Juhi oma HERO ilma käsi kasutamata koos lihtsate häälkäsklustega nagu “GoPro, start recording” ja “GoPro, take a photo“.

Wi-Fi + Bluetooth® - Ühenda kaamerad GoPro rakendusega, et juhtida oma HERO kaamerad distantsilt, vaata ka oma salvestusi ja jaga oma lemmikuid sealsamas.

Automaatne mahalaadimine telefoni - Sinu fotod ja videod kuvatakse GoPro rakenduses automaatselt, et saaksid jagada hetke sellel samal hetkel.

QuikStories tugi - HERO automaatselt saadab Sinu materjali GoPro rakendusse, kus see muudetakse ägedaks töödeldud videoks, millel on muusika ja efektid ning mis on jagamiseks valmis.1

Automaatne pilve laadimine - Koos GoPro Plus'ga, saad Sa automaatselt oma fotod (piiramata) ja videod (kuni 35 tundi) pilve üles laadida.3

Full HD Video +  Kvaliteetsed fotod - HERO salvestab ülihead 1440p ja 1080p videot + 10MP fotosid kõigist Sinu seiklustest.

Video stabilisatsioon - HERO salvestab sujuvat, stabiliseeritud videot olenemata, kas hoiad kaamerad käes või oled selle kinnitanud kuhugi külge.

Lihtne ühe nupuga juhtimine - Ära jää ilma ägedast momendist. Ühe nupule vajutusega ärkab Sinu HERO kaamera ellu ja hakkab automaatselt salvestama.

GoPro lisadega ühilduv - Kanna seda. Kinnita seda. Armasta seda. Üle 30 lisatarvikuga saad unikaalseid vaatenurki ning jäädvustada oma elu täiesti uut loovat moodi.4

Kiire laadimine - Koos Supercharger laadijaga (müügil eraldi), saad Sa laadida kiiremini ning seega ka kiiremini minna uuesti filmima.

1QuikStories vajab GoPro ja Quik mobiilseid rakendusi, saadaval tasuta iOS® ja Android™. Et teha QuikStory video, peab Sinu HERO olema ühendatud GoPro äpiga.
2Automaatne mahalaadimine Sinu telefoni nõuab, et Sinu HERO kaamerad on ühendatud GoPro äpiga.
3GoPro Plus on tellitav teenus, mis on olemas vaid teatud regioonides (mitte Eestis). Seda saab igal ajal lõpetada. Et laadida fotod ja videod pilve, peab Sinu HERO olema ühendatud GoPro äpiga
4Ei tööta Karma Drooni, Karma Grip’i, Remo (Waterproof Voice Activated Remote), Smart Remote ja Pro 3.5mm Mic Adapteriga.

 

Kampaania pakkumised kehtivad GPS Eesti OÜ kliendile kauba ostes kodulehel reklaamitud hindadega.(Kampaaniad ei kehti äriklientidele ning eraldi koostatud pakkumistele)

Üldine

Mõõtmed 62.3 W x 44.9 H x 33 D (mm)
Kaal 115g 
Aku vahetatav 1220mAh laetav liitium-ioonaku
Veekindel kuni 10m, eraldi saadaval SuperSuit korpus, mis tagab veekindluse kuni 60m.
Häälkäsklused Jah (ei tööta Eesti keeles)
Pildistabilisaator (EIS) Jah
Sisseehitatud puuteekraan Jah, 2" värviline LCD
QuikStories Jah
Auto Low Light  Jah

Video

Video resolutsioon 1440p 30/60fps; 1080p 30/60fps 16:9
Video faili formaat MP4 (H.264)
Maks. Video andmetihendus  60 Mb/s 

Foto

Megapiksleid  10MP (3648 x 2736 pikslit)
Seeriafotod (Foto/sek)  10/1
Intervall fotod​  iga 0.5 sekundi tagant

Režiimid

Foto Jah
Seeriafotod  Jah
Video  Jah
Ülesalvestav video  Jah
Time Lapse fotod  Jah
Time Lapse videod  Jah
Video + Foto Jah

Heli

Tuule heli summutus Jah(3-mikrofoni)
Stereo heli (3-mikrofoni)  Jah

Ühenduvus

Wi-Fi + Bluetooth®  Jah
Automaatne pilve laadimine Jah, GoPro Plus liitumisega
GoPro App tugi Jah
HDMI Video väljund Jah, Micro HDMI kaabliga
USB pesa USB-C 

Aku kestvus

**Aku kestvused on antud uue aku puhul toatemperatuuril ning kui WiFi on väljas.

1440/60 W - 1h 20m
1440/30 W - 1h 50m
1080/60 W - 2h
1080/30 W - 2h 30m

  • HERO Kaamera
  • The Frame raam
  • Taaslaetav Aku
  • Kumer Kinnituskleebis
  • Sile kinnituskleebis
  • Kiirkinnitus
  • USB-C kaabel
Laadin tooteid, palun oota...  
Laadin tooteid, palun oota...  

Brändid