Ametlik partner ja maaletooja

Droon DJI Mavic Air

Tootekood: CP.PT.00000141.02

Kingituseks kaasa DJI kott, kaelapael ja särgimagnet

Enne drooniga lendamist vii end kurssi Eesti Vabariigis kehtiva seadusandlusega ning lenda drooniga vastutustundlikult.

Drooni lennutamine - kas mul on vaja drooni lennuluba? 

Mavic Air on inseneritöö ja disaini tippklass ning suurepärane kaaslane igale seiklusele. Ülikergel ja kokkuvolditaval droonil on Mavicu seeria parimad omadused ning tippklassi lennujõudlus ja funktsionaalsus.

3-teljelise stabilisaatoriga kaamera

Mavic Air on kõige kaasaskantavam DJI droon, millel on 3-teljeline mehaaniline stabilisaator. Gimbali nurgavibratsiooni raadius on vähendatud kuni 0,005 kraadini. Kolmnurkses formatsioonis gimbali müra vähendajad aitavad luua veelgi stabiilsemaid kaadreid.

32MP sfäärilised panoraampildid

Lisaks horisontaalsetele, vertikaalsetele ja 180° panoraampiltidele, suudab Mavic Air 8 sekundiga kokku panna 25 fotot, et luua kristallselgeid 32MP sfäärilisi panoraampilte. Parimaks vaatenurgaks kasuta DJI Goggles'eid.

4K 100 Mbps video

Mavic Air salvestab videoid 4K 30fps resolutsioonis kiirusega 100Mbps, et iga hetk oleks UHD kvaliteediga.

Aegluubis video

Tänu 1080p 120 fps toele salvestab Mavic Air suurepäraselt ka suurel kiirusel toimuvaid seikluseid.

HDR Fotod

Uute HDR algorütmide abil on säriaja sätted nutikalt seadistatud vastavalt valgustingimustele. Ülevalgustatud ja tumedad alad on töödeldud, et jääks loomulikum üleminek varjude ja valgustatud objektide vahele ning DSP kiirendus lubab efektiivsemat pildistamist. 

12 MP fotod

Mavic Air'i pardakaameral on integreeritud 1/2.3" 12 megapiksline CMOS sensor ja f/2.8 lääts, millel on 35 mm ekvivalentne fokaalpikkus 24 mm'ga, et teha kõrgkvaliteediga pilte ja videoid.

8 GB sisemälu

Lisaks Micro SD kaardipesale on droonil 8GB sisemälu, mille abil saad pilte ja videoid otse droonile salvestada ning hiljem need USB 3.0 Type-C pordi abil nutiseadmesse või arvutisse tõsta.

Geomeetriline elegants

Mavic Airi jalad on aerodünaamilise kere sisse volditavad. Magneesiumsulamist kronsteinid tugevdavad seitset kaamerat, tagumised ventilaatorid hajutavad kuumust väga efektiivselt ning põhikaamera gimbaliga on parema kaitse jaoks süvendatud.

3D volditav disain

Droon on kokkuvoldituna sama pikk ja lai, kui nutitelefon. Mavic Air on suurepärane kaasaskantav droon, mis nihutab piire, mis seni kehtisid sellises suuruses droonidele.

Volditav pult.

Puldil on volditav, madala profiiliga ergonoomiline disain, et hoida nutitelefoni võimalikult mugavalt. Eemaldatavad juhtkangid saab hoiustada puldi sisse, et anda pakkimisel ruumi juurde.

ActiveTrack

ActiveTrack sensor tunnetab kuni 16 valitavat objekti korraga, lastes sul valida õige objekt, mida jälitada. Suurem jälitamistäpsus ja laiematele stsenaariumitele rakenduv ActiveTrack jälitab sihtmärke isegi siis, kui nad jooksevad, hüppavad või sõidavad rattaga.

QuickShots

Vali üks kuuest QuickShotist - Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid või Boomerang. Kõik on nupuvajutuse kaugusel ning lasevad sinust teha laheda drooniga tehtud selfie video, ilma et peaksid planeerima oma kaadrit. Jaga oma loomingut sotsiaalmeedias kasvõi kohe, kasutades DJI GO 4 rakendust.

SmartCapture

Lõbus, lihtne ja intuitiivne - SmartCapture abil saad uuel ja interaktiivsel viisil Mavic Air drooni oma kätega juhtida. Tõuse õhku ning kontrolli drooni käeviibete abil, et teha fotosid ning videoid endale meeldival viisi.

TapFly

Kui soovid keskenduda oma kaadrile, vali DJI GO 4 rakenduses režiim TapFly, mis laseb sul lennata sinna, kuhu sa oma nutiseadme ekraanil näpuga vajutad. TapFly töötab edasi-, tagasi- vaba- ja koordinaatrežiimis ning lisaks on ka võimalik seadistada lennukiirus endale sobivaks.

FlightAutonomy 2.0

Kasutades edasiarenenud VIO tehnoloogiat, koosneb FlightAutonomy võimas sensorite süsteem peamisest gimbalikaamerast, ette, taha ja üles suunatud kahevaatelistest sensoritest, alla suunatud infrapuna sensorisüsteemist, inertsianduritest ning rühmast arvutavatest tuumadest. Koos korjavad ja edastavad nad infot ümbritseva keskkonna kohta suure jõudlusega protsessorile, et täpsemalt lennata ja hõljuda. Advanced Pilot Assistance Systems (APAS) lubab droonil mööduda nii ees kui taga asuvatest takistustest. Seiklemine ei ole kunagi veel nii ohutu ja lihtne olnud.

Visuaalne inertsi odomeetria (VIO)

VIO tehnoloogia ja uue positsioneerimisalgorütmi koostöös on Mavic Air'i täpne positsioneerimine paranenud koguni poole võrra. VIO tehnoloogia arvutab lennukiiruse ja -kõrguse reaalajas ning positsioneerib drooni asukoha, teostades kahe kaameraga mõõtmisi hõljudes või lennu ajal. Vaatega positsioneerimise süsteemi tööraadius on nüüd poolest meetrist 30 meetrini. Tänu VIO tehnoloogiale hõljub Mavic Air täpselt ka siseruumides ning jälgib puldi teel antud käsklusi täpsemalt isegi raskemates olukordades.

3D kaartide ehitamine.

Tänu edasijõudnud sensorisüsteemidele positsioneerib Mavic Air ennast täpselt. Seitsme ees, all ja taga asuva kaamera ning infrapuna sensorite ja IMU abil ehitab Mavic Air ümbruskonna tunnetamise abil reaalajas 3D kaardi, mis tõstab lennuohutust.

Advanced Pilot Assistance Systems (APAS)

APAS on DJI ulatusliku lennutee kalkuleerimise alase uurimustöö tulemus. Kasutaja saab lennata nii edasi kui ka tagasi, ning APAS planeerib sobiva lennuteekonna, et mööduda takistustest automaatselt.

Erinevad andurid

Peale paaris inertsiandurite, on FlightAutonomy 2.0 veel andurimooduleid, et tõsta Mavic Air'i ohutustaset. Vision Compass aitab navigatsioonisüsteemil hinnata lennusuunda ka siis, kui kompassi töös esineb häireid. Isegi siis kui ette- , alla- või ülesvaatavatest anduritest töötab vaid üks suund, suudab droon end edukalt positsioneerida. Seadmel on kaks erinevat sensorialgorütmide kogumit, mis põhinevad kahel erineval riistvaraplatvormil. Kui ühel algorütmide kogumil esineb häireid, lülitab droon teise kogumi tööle, et jätkata tavarežiimil.

Usaldusväärsem Return to Home (RTH)

Olemasolevaid RTH süsteeme laiendades tagab Mavic Air RTH funktsioonis ohutuima lennutee. Tänu reaalaja lennutee salvestamisele lendab droon signaali kadumisel kodupunkti suunas, et puldiga taas ühendust leida, samal ajal takistustest mööda navigeerides. Kui Mavic Air tuvastab takistuse, valib ta kõrgust arvestades õige teekonna takistusest möödumiseks. Droon võrdleb maapinnast tehtud pilte nendega, mida ta tegi õhku tõustes, et saavutada võimalikul täpne maandumine. Automaatselt maandudes skanneerib Mavic Air maapinda reaalajas. Juhul kui droon tuvastab takistuse või vee maandumisalal, annab ta kasutajale sellest märku ja jääb ohutult hõljuma.

21-minutiline maksimaalne lennuaeg

Mavic Airi intellingentsed akud on tehtud suure tihedusega liitiumist, tänu millele on drooni lennuajaks kuni 21 minutit.

FOC ESC ja jõuülekanne

FOC sinusoidsete draiverite arhitektuuri ESC'id pakuvad Mavic Airile sujuvamat mootoripehmendusprotsessi ja mõlemal mootoril ning ESC'l ka kõrgemat efektiivsust.

Maksimaalne lennukiirus: 68,4 km/h

Tunneta esmaklassilise droonisõidu adrenaliini ja põnevust! Sport režiimis on drooni maksimaalseks lennukiiruseks 68,4 km/h

Võimsam Wi-Fi videoedastus

Uus Wi-Fi videoedastussüsteem toetab 2.4/5.8 GHz sagedusi ning 720p otseedastust kuni 4 kilomeetri kauguselt.

DJI Goggles

Seo Mavic Air DJI Goggles'iga, et lennata FPV režiimis ning näha taevalaotust otsevaates.

Aircraft

Takeoff Weight 430 g
Dimensions Folded:
168×83×49 mm (L×W×H)
Unfolded:
168×184×64 mm (L×W×H)
Diagonal Distance 213 mm
Max Ascent Speed 3 m/s (S - mode[1])
2 m/s (P - mode)
2 m/s (Wi-Fi mode)
Max Descent Speed 2 m/s (S - mode[1])
1.5 m/s (P - mode)
1 m/s (Wi-Fi mode)
Max Speed (near sea level, no wind) 68.4 kph (S - mode[1])
28.8 kph (P - mode)
28.8 kph (Wi-Fi mode)
Max Service Ceiling Above Sea Level 5000 m
Max Flight Time (no wind) 21 minutes (at a consistent 25 kph)
Max Hovering Time (no wind) 20 minutes
Max Flight Distance (no wind) 10 km (at a consistent 25 kph)
Max Wind Speed Resistance 29 - 38 kph
Max Tilt Angle 35° (S - mode[1])
25° (P - mode)
Max Angular Velocity 250°/s (S - mode[1])
250°/s (P - mode)
Operating Temperature Range 0°C - 40°C
Operating Frequency 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Transmission Power (EIRP) 2.400 - 2.4835 GHz
FCC: ≤28 dBm
CE: ≤19 dBm
SRRC: ≤19 dBm
MIC: ≤19 dBm

5.725 - 5.850 GHz
FCC: ≤31 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤27 dBm
GNSS GPS + GLONASS
Hovering Accuracy Range Vertical:
±0.1 m (with Vision Positioning)
±0.5 m (with GPS Positioning)

Horizontal:
±0.1 m (with Vision Positioning)
±1.5 m (with GPS Positioning)
Internal Storage 8 GB

Sensing System

Forward Precision Measurement Range: 0.5 - 12 m
Detectable Range: 0.5 - 24 m
Effective Sensing Speed: ≤ 8 m/s
Field of View (FOV): Horizontal 50°, Vertical ±19°
Backward Precision Measurement Range: 0.5 - 10 m
Detectable Range: 0.5 - 20 m
Effective Sensing Speed: ≤ 8 m/s
Field of View (FOV): Horizontal 50°, Vertical ±19°
Downward Altitude Range: 0.1 - 8 m
Operating Range: 0.5 - 30 m
Operating Environment Forward:
Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)

Backward:
Surface with clear pattern and adequate lighting (lux > 15)

Downward:
Detects clearly patterned surfaces with adequate lighting (lux>15) and diffuse reflectivity (>20%)

Remote Controller

Operating Frequency 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Max Transmission Distance (unobstructed, free of interference) 2.400 - 2.4835 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 2000 m
SRRC: 2000 m
MIC: 2000 m

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: 4000 m
CE: 500 m
SRRC: 2500 m
Operating Temperature Range 0℃ - 40℃
Transmission Power (EIRP) 2.400 - 2.4835 GHz:
FCC:≤26 dBm
CE: ≤18 dBm
SRRC: ≤18 dBm
MIC:≤18 dBm

5.725 - 5.850 GHz:
FCC: ≤30 dBm
CE: ≤14 dBm
SRRC: ≤26 dBm 
Battery 2970 mAh
Operating Current/Voltage 1400 mA ⎓ 3.7 V (Android)
750 mA ⎓ 3.7 V (iOS)
Supported Mobile Device Size Max length: 160 mm
Supported Thickness: 6.5-8.5 mm
Supported USB Port Types Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Mobile Device Control

Operating Frequency 2.400 - 2.4835 GHz
5.725 - 5.850 GHz
Max Transmission Distance (unobstructed, free of interference) Distance: 80 m
Height: 50 m

APP

Video Transmission System Enhanced Wi-Fi
Name DJI GO 4
Live View Quality Remote Controller:
720p@30fps
Smart Device:
720p@30fps
DJI Goggles:
720p@30fps
Latency (depending on enviornmental conditions and mobile device) 170 - 240 ms
Required Operating System iOS v9.0 or later
Android v4.4 or later

Gimbal

Mechanical Range Tilt: -100° to 22°
Roll: -30° to 30°
Pan: -12° to 12°
Controllable Range Tilt: -90° to 0° (default setting)
-90° to +17° (extended)
Stabilization 3-axis (tilt, roll, pan)
Max Control Speed (tilt) 120°/s
Angular Vibration Range ±0.005°

Camera

Sensor 1/2.3” CMOS
Effective Pixels: 12 MP
Lens FOV: 85°
35 mm Format Equivalent: 24 mm
Aperture: f/2.8
Shooting Range: 0.5 m to ∞
ISO Range Video:
100 - 1600 (auto)
100 - 1600 (manual)

Photo:
100 - 1600 (auto)
100 - 3200 (manual)
Shutter Speed Electronic Shutter: 8 - 1/8000s
Still Image Size 4:3: 4056×3040
16:9: 4056×2280
Still Photography Modes Single shot
HDR
Burst shooting: 3/5/7 frames
Auto Exposure Bracketing (AEB): 3/5 bracketed frames at 0.7EV Bias
Interval: 2/3/5/7/10/15/20/30/60 s
Video Resolution 4K Ultra HD: 3840×2160 24/25/30p
2.7K: 2720×1530 24/25/30/48/50/60p
FHD: 1920×1080 24/25/30/48/50/60/120p
HD: 1280×720 24/25/30/48/50/60/120p
Max Video Bitrate 100Mbps
Supported File System FAT32
Photo Format JPEG/DNG (RAW)
Video Format MP4/MOV (H.264/MPEG-4 AVC)

Intelligent Flight Battery

Capacity 2375 mAh
Voltage 11.55 V
Max Charging Voltage 13.2 V
Battery Type LiCoO₂ 3S
Energy 27.43 Wh
Net Weight 140 g
Charging Temperature Range 5℃ - 40℃
Max Charging Power 60 W

Charger

Input 100 - 240 V, 50/60 Hz, 1.4 A
Output Main: 13.2 V ⎓ 3.79 A
USB: 5 V ⎓ 2 A
Voltage 13.2 V
Rated Power 50 W

Supported SD Cards

Supported SD Cards microSD
Class 10 or UHS-1 rating required
Recommended microSD Cards 16G
Sandisk Extreme
Kingston 16GB SDHC-I SDCAC/16GB
32G
Sandisk Extreme V30
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme V30 Pro A1
64G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Pro V30 A1
128G
Sandisk Extreme V30 A1
Sandisk Extreme Plus V30 A1
  •  
DJI Goggles

DJI Goggles

399,99€
DJI Mavic Air pult

DJI Mavic Air pult

249,00€