/>

Maksa kuni 3 osas - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu. Modena

Poe navigeerimine

Sulge

Rode Wireless GO II

Tootekood: WIGOII

293,00€ Vaata klubiliikme hinda

* Hind klubiliikmele.Lisa klubikaart koos tootega ostukorvi. Kui juba oled klubiliige, sisesta kaardi nr. ostukorvis.
Toode järelmaksuga ~ 7,56€
Arvutan kuumaksu
Maksa kuni 3 osas ~ 3 x 97,67€ - 0€ sissemakse, 0% intress, 0€ lisatasu
Loe lisaks

Toode kohal: Lõunakeskus, Tondi
*Kaup kätte kulleriga või pakiautomaadist varasemalt 17.09

Lisa ostukorvi

Toode lisatud võrdlusesse

Maailma väikseim ja esimene juhtmevaba mikrofon on uuesti sündinud. Wireless GO II on ülikompaktne ja väga mitmekülgne juhtmevaba mikrofonisüsteem, mis koosneb kahekanalilisest vastuvõtjast ja kahest saatjast. Juhtmevaba GO II on ideaalne mikrofon paljude sisuloome rakenduste jaoks, mis sisaldab sama ainulaadset vormitegurit ja professionaalset helikvaliteeti nagu murrangulise ja patenteeritud tehnoloogiaga originaal Wireless GO.

Wireless GO II pakub mitmeid võimsaid funktsioone, sealhulgas universaalset ühilduvust kaamerate, mobiilseadmete ja arvutitega, laiendatud leviala (200 m vaateväljas) ja paremat edastuse stabiilsust, seadmes olevaid salvestusvõimalusi ja palju muud. See on järgmise põlvkonna juhtmevaba heli.

 

Põhiomadused:

  • Kahekanaliline juhtmevaba mikrofonisüsteem kahe heliallika samaaegseks salvestamiseks
  • IV seeria 2,4 GHz digitaalne edastus, 128-bitine krüptimine - kristallselge heli kuni 200 m kaugusel (vaateväljas), optimeeritud ülimalt stabiilseks kasutamiseks tihedas raadiosageduskeskkonnas 
  • 3,5 mm TRS-analoogväljund, USB-C ja iOS-i digitaalväljund - universaalne ühilduvus kaamerate, mobiilseadmete ja arvutitega
  • Salvestamine seadmes - üle 24 tunni sisemälu
  • Mono- või stereosalvestusrežiimid - salvestage iga kanal eraldi või ühendage need, et järelmonteerimine oleks ülimalt paindlik
  • Turvakanal, paindlik võimenduse juhtimine (kolmeastmeline, laiendatav 10-astmeliseks)
  • Sisseehitatud laetav liitium-ioonaku pakub kuni 7 tundi tööaega
  • Projekteeritud ja valmistatud RØDE täppistootmisrajatistes Austraalias

Võrratu mitmekülgsus

Wireless GO II viib juhtmevaba ühenduse mitmekülgsuse uutesse kõrgustesse. Kaamera ühendamiseks 3,5 mm TRS-analoogväljundiga ning nutitelefonide, tahvelarvutite ja arvutitega ühendamiseks mõeldud digitaalse heli väljundiga USB-C kaudu on see ideaalne sisu loomiseks, filmide valmistamiseks, kaameras või laval esitlusteks, vlogimiseks, YouTube´i sisuloomiseks või otseülekanneteks ja paljuks muuks.

Seadmes salvestamine tähendab, et te ei pea enam kunagi muretsema väljalangevuste või heliprobleemide pärast, samas kui paindlik võimenduse juhtimine võimaldab teil väljundi täpselt seadmesse kohandada. Wireless GO II pakub ka võimalust salvestada iga kanal eraldi või ühendada need kaks, tagades järelmonteerimise ülima paindlikkuse.

Ülikompaktne juhtmevaba heli

Wireless GO II pakub samasugust taskuformaati nagu originaal Wireless GO. Saatja ja vastuvõtja kaaluvad vähem kui 32 grammi, mis ei võta praktiliselt ruumi kaamerakomplekti kotis, seljakotis, käekotis ega portfellis. Kompektis on ka käepärane kandekott, mis hoiab kõik korras ja turvaliselt. Wireless GO II ainulaadne klipikujundus muudab selle kiireks ja hõlpsaks kinnitamiseks riietele või kaamera statiivile, mobiilse kaamera platvormile, poom-statiivile või mis tahes lisaseadmele - ülikompaktne juhtmevaba heli igas salvestussituatsioonis.

Professionaalne heli. Sujuv ühenduvus

Wireless GO II on loodud pakkuma professionaalse kvaliteediga heli, samal ajal kui seda on uskumatult lihtne kasutada. Saatja ja vastuvõtja on automaatselt seotud, tagades iga kord sujuva seadistusprotsessi. RØDE IV seeria 2,4 GHz digitaalne edastus koos 128-bitise krüptimisega annab kuni 200 m kauguse (vaateväljas) ja on optimeeritud äärmiselt stabiilseks tööks kõrge raadiosagedustoimega piirkondades, sealhulgas tihedas linnakeskkonnas, kaubanduskeskustes, ülikoolides, konverentsikeskustes ja kontorites.

Igal saatjal on kvaliteetne sisseehitatud ümarsuunaline kondensaatorkapsel täiesti juhtmevabaks salvestamiseks, lisaks 3,5 mm TRS-sisend lavalier-mikrofoni ühendamiseks. Juhtmevaba GO II on varustatud ka keerduvate ja lukustuvate karvaste tuulekaitsmetega, et salvestada tuulistes või ebasoodsates ilmastikutingimustes. Kristallselge, professionaalne heli igas olukorras.

RØDE Central

Avage juhtmevaba GO II täiustatud funktsioonid RØDE Centraliga! See hõlpsasti kasutatav rakendus võimaldab teil seadistada seadme eelistusi, pääseda juurde salvestistele, neid optimeerida ja eksportida, funktsioone sisse ja välja lülitada ning tarkvara värskendada. See on tasuta allalaetav Macile ja Windowsile.

Rohkem funktsioone. Rohkem paindlikkust

Wireless GO II ühendamine RØDE Centraliga võimaldab teil juurdepääsu paljudele käepärastele funktsioonidele, sealhulgas turvakanalile, mis salvestab teise raja tugevusel -20dB juhuks kui teie peamine heli klipib, vaigistuse lukustus, et te kunagi saatjaid kogemata välja ei lülitaks ja peene võimenduse juhtimine, mis laiendab kolmeastmelist patja 10-etapiliseks.

Seadmelsalvestus

Igal Wireless GO II saatjal on seadmel salvestamise võimalused, piisavalt sisemälu, et salvestada üle 24 tunni tihendatud heli ja seitse tundi tihendamata heli. Kui see on aktiivne, algab salvestamine kohe, kui saatjad on vastuvõtjaga ühendatud, nii et teil on alati oma salvestisest varukoopia, kui teil tekib katkestusi või muid heliprobleeme.

Kui laete failid RØDE Centrali, näete isegi täpselt, kus kõik katkestused aset leidsid, nii et saate täpselt teada, millist heli vajate. Tere tulemast muretu salvestamise juurde. Laadige alla RØDE Central

Tehnilised andmed

Akustilised ja elektrilised spetsifikatsioonid

Akustiline põhimõte
Eelpolariseeritud rõhuandur

Polaarne muster
Ühesuunaline

Sagedusvahemik
50Hz – 20kHz

Maksimaalne SPL (Mikrofon)
100 dB SPL (1kHz @ 1m) dBu

Maksimaalne sisendtase (3,5 mm)
-20dBV

Mikrofoni eelvõimendi võimendus
20dB

Ekvivalentne müratase (A-kaalutud)
22dBA

Nõuded võimsusele
Sisseehitatud laetav liitiumaku, mida laetakse USB 5V, 0.3A kaudu

Tööaeg
Kuni 7 tundi

Analoogsisendid
3,5 mm TRS (lavalier-mikrofoni sisend)

Analoogväljundid
3.5mm TRS

Ülekandevahemik
200 m (vaateväli)

Arvutiühendus
USB Type-C

OS nõuded
macOS 10.11 või uuem Windows 7 ja uuem

Mehaanilised spetsifikatsioonid

Kaal (g)
TX: 30g RX: 32g

Mõõtmed (P x L x K, mm)

TX pikkus: 44 laius: 45,3 kõrgus: 18,3

RX pikkus: 44 laius: 45,5 kõrgus: 18,3

2 x Transmitters

2 x Transmitters

1 x Receiver

1 x Receiver

3 x Furry Windshields

3 x Furry Windshields

3 x SC20 USB-C to USB-A Cables

3 x SC20 USB-C to USB-A Cables

1 x SC5 TRS to TRS Memory Cable

1 x SC5 TRS to TRS Memory Cable

1 x Carry Pouch

1 x Carry Pouch

Laadin tooteid, palun oota...  

Brändid